Збір полуниці у Німеччині

Канікулярна зайнятість у Німеччині з підтвердженням Центрального агентства з питань працевлаштування ZAV (Ferienbeschäftigung ZAV)1

Літня робота в Німеччині для студентів усіх спеціальностей, без знання німецької мови (тільки для студентів університетів, коледжів та ВПУ денної форми навчання з тривалістю програми навчання мінімум 3 роки; необхідна довідка з місця навчання.

Потрібні фізично виносливі хлопці та дівчата, що не бояться фізичної праці, на збір полуниці на полуничній фермі у федеральній землі Нижня Саксонія (поблизу м. Бремен).

Посада

помічник зі збору врожаю

 

Оплата і тривалість

Оплата за збір полуниці відрядна: 2,6 – 2,7€ за 5 кг.
Оплата за інші види с/г робіт: 9,2€/год.
Податок – 5%.
Зазвичай заробіток у день від 70€ (при розрахунку середнього збору 130 кг)

Тривалість програми – з початку червня 2021 на 3 місяці. Надається проживання по 2-4-6 чол. у кімнаті, умови хороші, кухня і душ на блоці. Безкоштовний WI-FI. вартість проживання – 5€/день. Харчування – за власний рахунок.
Оформляється страховка, 20€/міс.

Вартість участі у програмі 370 у.о.2 Оплата відбувається двома частинами:
1. при подачі документів у обробку (включає надання повної інформації про програму, підготовка супровідної документації, обробка документів) – 100 у.о.
2. при отриманні робочого контракту (сприяння в отриманні робочого контракту, підготовку пакету документів для виїзду до Німеччини, інформаційна онлайн підтримка під час усього перебування у Німеччині) – 270 у.о.

Централізований виїзд групи, супроводження до полуничної ферми, допомога при поселенні та вирішенні організаційних питань під час заїзду. Дорогу учасник покриває окремо.

Ексклюзивно! Приємний бонус: після успішного завершення програми, на зворотному шляху можлива екскурсія містами Німеччини чи Нідерландів (за окрему плату, при бажанні
групи).

Інформація про місце роботи

Полунична ферма розташована у федеральній землі Нижня Саксонія поблизу м. Бремен.
Сільське господарство спеціалізується на вирощуванні полуниці на 120 га. Механізація підприємства на високому рівні. Проте, є потреба в ручній праці – зборі полуниці.

Одяг для роботи

Учасник програми має взяти свій особистий робочий та повсякденний одяг, а також робоче взуття, рукавички та наколінники. В обов’язки приймаючої сторони не входить забезпечення учасника одягом. Якщо практиканту необхідно купити одяг, рукавички, гумові чоботи або інше взуття, усі витрати він несе особисто.

Необхідні документи

біометричний закордонний паспорт – копія першої сторінки та всіх сторінок, де є записи – у 2 екземплярах;
3 фотокартки 45х35 мм паспортного формату;
– заповнена форма довідки з навчального закладу – у 2 екземплярах;
внутрішній національний паспорт – копія першої сторінки та всіх сторінок, де є записи – у 2 екземплярах;
ідентифікаційний код – копія у двох екземплярах;
– підписаний договір про надання інформаційних послуг;
страховка на в’їзд до ЄС на 2 дні, коштує орієнтовно 160 грн (з моменту виходу на роботу діятиме німецька страховка);
згода на обробку персональних даних.

1. Інформація станом на 21.11.2019

2. Мається на увазі валюта Європейського Союзу євро по курсу НБУ