Багато з нас коли чують вислів «сезонна робота», представляють збір врожаю. Але ж так і є – 60% сезонної роботи становить збір ягід, овочів і фруктів.

Здобувачі зазвичай шукають роботу на літо, так як саме в цей час року відкрито найбільше число вакансій за кордоном.

Зазвичай сезонні працівники потрібні в таких країнах:

  • Німеччина, Фінляндія, Швеція, Норвегія (збір ягід і робота в рибній промисловості). Основний період – з червня по вересень. Середня зарплата коливається від 1200 € до 2500 €.
  • Франція, Греція, Іспанія (збір ягід, винограду, томату, оливок і цитрусових). Основний період – з травня по жовтень. Середня зарплата – від 1000 € до 2000 €.
  • Польща (гриби, яблука і різні ягоди), Чехія (черешня, слива, полуниця). Основний період – з травня по вересень. Середня зарплата – від 500 € до 1500 €.
  • Нідерланди (робота в квіткових оранжереях і збір ягід). Основний період – з квітня по серпень. Середня зарплата – від 1000 € до 2000 €.
    Крім сезонних вакансій в сільському господарстві, багато позицій є в сфері туризму та обслуговування.

Якщо на полях досить виконувати певний обсяг роботи, то в інших сферах у Вас запитають про рівень володіння мовою. Відповідно, це впливає і на рівень зарплат.

Для сфери туризму відкриті такі країни:

  • Туреччина, Ізраїль, Єгипет, Туніс, Таїланд (робота в готелях, кафе, ресторанах, на пляжі: аніматори, покоївки, офіціанти і т.д.). Середня зарплата – від 500 $ до 1000 $. Тривалість сезону з травня по жовтень, в Таїланді основний потік припадає на зиму.
  • Італія, Іспанія, Греція, Кіпр. Спектр послуг такий же. Але зарплати тут вище – від 1000 € до 1800 €. Тривалість сезону з червня по жовтень.

Також є країни, де основний гірськолижний сезон доводиться на зиму: Німеччина, Австрія, Швейцарія і Франція. Тут на гірськолижних курортах можна влаштуватися прибиральником снігу, інструктором, офіціантом, кухарем і т.д.

Робота в парках розваг (Діснейленд, парк Астерікс і інші) – одна з найпопулярніших серед молоді зі знанням іноземної мови.

Аніматори, співробітники ресторанів, співробітники зони ресепшн, продавці, механіки, хореографи, художники і багато інших професії будуть затребувані в Європі ще довгий час.

Не втрачайте час і вирушайте назустріч змінам, заробітків і нових відкриттів. Що може бути краще подорожей і добре оплачуваної роботи? Звернувшись в компанію SeasonWork, Ви отримаєте повну консультацію про можливості працевлаштування та актуальні вакансії.