Працівники з України стають все більш затребувані за кордоном. Традиційними напрямками для українців є Польща, Чехія, Португалія.

1. Польща найпопулярніша країна серед трудових мігрантів і українців без знання мови. Та й потрапити туди нескладно – достатньо лише мати запрошення на роботу. Важливо географічне розташування і великий попит на іноземних працівників.
2. Чехія теж недалеко розташована, мова цієї країни не складний для вивчення, а рівень життя високий. Українці їдуть в цю країну, тому що можуть працювати без знання мови і отримувати при цьому 800 €.
3. Португалія – ​​ще одна країна, де затребувані сезонні працівники, а також лікарі, юристи і наукові співробітники. На роботу можете поїхати на підставі контракту.

Не дивлячись на те, що зарплати в цих країнах для іноземних працівників не дуже високі, але оформлення документів займає не багато часу, а вакансії часто безкоштовні, багато хто вибирає саме їх. Ми ж пропонуємо охочим заробити розглянути і інші варіанти, де рівень зарлат і умов роботи значно вище – це Фінляндія, Німеччина і Швейцарія.

4. Німеччина – розвинена країна Європи, куди прагнуть потрапити багато, щоб заробляти € 2000. Але потрапити туди зазвичай заважає мовний бар’єр і відбір фахівців. Найпростіший спосіб працевлаштуватися в Німеччині – отримати вищу освіту в Німеччині, яке безкоштовно в багатьох вузах. А для тих, хто зараз навчається в Україні, можна поїхати за програмою канікулярної зайнятості на літо 2021 Німеччину – на збір полуниці на фермі (Збір полуниці у Німеччині).
5. Фінляндія. Основний вид зайнятості для українців – сезонна робота. Працівники завжди затребувані, тому що більше 80% площі цієї країни займають ліси, в яких ростуть ягоди, а також процвітає сільське хозяства. Подавати заявку на оформлення документів необхідно дуже заздалегідь, адже Імміграційна служба видає обмежену кількість сертифікатів для сезонних працівників з-за кордону. На роботу приймаються жінки, чоловіки, сімейні пари (Збір ягід у Фінляндії, Збір полуниці + овочів на фермі в Фінляндії).
6. Швейцарія – ще одна країна, куди все рвуться за високою зарплатою і якісним рівнем життя. Найпопулярніший варіант працевлаштуватися студентам в Швейцарії – це проходження практики на фермі з проживанням в сім’ї швейцарських фермерів (Робота на фермі у Швейцарії).

Компанія SeasonWork надасть повну інформацію про сезонну роботу за кордоном. За подробицями звертайтеся до нас в Viber або WhatsApp: +380980824501, а також по Email: info@seasonwork.com.ua