З моменту оголошення безвізового режиму в Україні багато громадян рвонули підкорювати Європу і заробляти там. «Де народився – там згодився», «добре там, де нас немає», «тебе там ніхто не чекає» та інші побиті фрази все рідше звучать з вуст старшого покоління. Давно вже все зрозуміли, що за кордоном можна добре заробляти, не маючи вищої освіти і не займаючи почесну посаду. Скільки ж дійсно можна отримати за роботу в Європі і навіщо туди їздять щороку українці, розглянемо в цій статті.

Розвинені європейські країни створюють для українців пільгові місця, щоб захистити країну від потоку мігрантів з Азії та Близького Сходу. Зарплата в Європі для сезонних працівників з України буває акордна або погодинна і залежить від багатьох факторів.

Популярним напрямом є сезонна робота. В цьому випадку українець їде в іншу країну не на ПМЖ, а на термін до трьох місяців. Зазвичай це робота на плантаціях в теплу пору року: збір ягід, допомога фермерам.

Німеччина

Тут завжди раді програмістам. Їм готові платити 4000-5000 €. Офіціанти та продавці отримують зарплату 1000-1400 €. Від 1500 € можуть заробляти водії, медсестри і будівельники. Звичайно, для працевлаштування необхідно володіти німецькою мовою на рівні від В1 і вище. Для студентів же ми пропонуємо сезонну роботу на фермі з вирощування полуниці – зайнятість під час канікул з підтвердженням Центрального федерального агентства з питань працевлаштування Німеччини (Ferienbeschäftigung ZAV). У день тут можна заробити від 70 €. Вам буде надано проживання по 2-4-6 чоловік в кімнаті з безкоштовним Wi-Fi і кухнею і душем у блоці. Вартість участі складає 370 у.о.

Детальну інформацію можете подивитися тут.

Чехія

Відчуває брак в будівельників, працівників сфери послуг і медпрацівників. В середньому платять 80-110 крон на годину, що еквівалентно до 1500 €, саме стільки заробляють на будівництві. Трохи менше отримують покоївки і працівники на кухні – від 700 €.

Фінляндія

Для бажаючих відправитися на сезонну роботу до Фінляндії пропонуємо наступні вакансії:
– сезонні працівники для збору ягід;
– сезонні працівники з вирощування ягід і овочів.
За збір полуниці Ви заробите 3,15 € за кошик 3,3 кг, за малину та інші види с / г робіт отримують 9,14 € / год, за чорницю – 4 € / кг. Предаставляет проживання в будиночках по 6-8 чоловік. Проживання + харчування будуть коштувати 150 €. За вартість програми при подачі документів потрібно буде заплатити 2800 грн і за сертифікат 300 у.о.
Оформляємо сертифікати сезонних працівників в Імміграційної службі Фінляндії.
Подробиці програми зі збору ягід можете подивитися тут і по вирощуванню ягід і овочів можна подивитися, перейшовши за цим посиланням.

Італія

Жінкам в цій країні працевлаштуватися простіше, ніж чоловікам. Тут затребувані домашні прислуги, няні, прибиральниці. Оплата праці безпосередньо залежить від знання мови. Мінімальний дохід доглядальниці становить 700-800 €, прибиральниці – 700 €, няні – від 1000 €. Витрати у нянь та доглядальниць невеликі, так як харчуються вони там же, де працюють. Вчителі в Італії отримують € 2000 (без урахування податків, які варіюються в розмірі 1200-1300 €. Добре цінуються лікарі – від 2500 € і вище, продавці в приватному магазині – 500 €.

Швейцарія

Вакансія для студентів аграрних навчальних закладів аграрних спеціальностей. Вам належить можливість отримати знання по сільському господарству в вищу або середню навчальному закладі з проходженням практики. Сільське господарство розвинене у всіх напрямках, але є високий попит на ручну працю. Проживання надається в окремій кімнаті. Господарі будинку цінують особистий простір кожного. Ванна кімната у Вас буде загальна.
Подробиці вакансії дивіться тут.

Польща

Людина без кваліфікації заробляє тут 500-1000 € (при мінімальній ставці 3 євро / год).

Звертайтеся до нас в SeasonWork по Viber або WhatsApp: +380980824501, а також по Email: info@seasonwork.com.ua і ми допоможемо Вам знайти роботу за кордоном.