Інтерес до заробітків в Фінляндії у громадян України зростає з кожним роком. І це не дивно, адже за кордоном зарплата на порядок вище, людська праця цінується більше, та й умови роботи якісніше. Якщо для подорожей потрібно спеціально відкладати гроші, то в разі заробітків можна подивитися визначні пам’ятки країни, або насолодитися фінської природою у вільний від роботи час.

Нижче ми покажемо, як легально працевлаштуватися в Фінляндію на сезонну роботу.

Сезонна робота, а це зазвичай літню пору, підходить тим, хто поки ще не вирішив переїжджати на ПМЖ до Фінляндії, а хотів би спробувати попрацювати за кордоном. Зазвичай це студенти, сімейні пари, чоловіки і жінки до 55 років.
В обов’язки буде входити вирощування і збирання ягід (полуниці, малини і лісової чорниці), а також овочів (горох, картопля, цибуля) на фермі.
Оплата відбувається наступним чином:
· За кошик полуниці Вам заплатять 3,15 €;
· Овочі, малина та інші види с / г робіт 9,14 € / год;
· Чорниця 4 € / кг;
· Податок – 6,53%
Вимоги до претендентів не суворі. Людина повинна досягти 18 років. У нього повинна бути гарна фізична і психологічна витривалість і бути відсутнім шкідливі звички.
Коротко про проживання. Проживати Ви будете в будиночках по 6-8 чоловік. Постільна білизна, посуд і миючий засіб Вам буде надано. У будиночках є пральна машина. Проживання та харчування буде коштувати 150 € / міс.
На поле Вам буде безкоштовно надано транспорт, страховку оплачує роботодавець.

Оформляється сертифікат сезонного працівника в Імміграційної службі Фінляндії, що дозволяє українцям офіційно працювати до 3 місяців в сфері сільського господарства в Фінляндії.

Вартість самої програми становить:
· 2800 грн – при подачі документів в обробку;
· 200 у.о. – перед оформленням сертифіката сезонного працівника в Імміграційної службі Фінляндії. На весь період роботи куратор групи буде знаходитися на фермі;
· 100 у.о. – вартість сертифіката сезонного працівника.

Сезонна робота за кордоном 2021 не за горами, а кількість місць у групах на Фінляндію обмежена! Встигніть подати заявку на оформлення документів. Якщо з’явилися питання, звертайтеся до представників SeasonWork зручним для Вас способом: Viber або WhatsApp: +380980824501, а також по Email: info@seasonwork.com.ua