Вирушаючи на роботу в Європу, багато сімейних пар вважають за краще їхати разом. І не дарма! Так і безпечніше, і грошей можна більше заробити.

Якщо ви обидва легкі на підйом і націлені на результат, перепони на вашому шляху будуть непомітні. Краще зосередитися на плюсах спільної поїздки на заробітки, а вони такі:

1. Збільшення рівня доходів. При грамотному плануванні загального бюджету ви швидше заробите на ціль.

2. Збереження сім’ї. Багато хто не з чуток знають, що відстань призводить до нерозуміння у відносинах і нерідко все може закінчитися розлученням. Відправившись удвох, ви уникнете розбіжностей.

3. Безпека. Зараз хоч фемінізм набирає обертів, але до сих пір зустрічаються ситуації дискримінації жіночих прав. Якщо поруч буде чоловік, цього можна буде уникнути.

4. Взаємна підтримка. Справитися з культурним шоком, коли все незнайоме і не рідне допоможе друга половина. Разом простіше пройти період адаптації, адже ви «варитеся в одному котлі».

Заробітчанам складно влаштуватися на висококваліфіковану посаду. Тому ми розглянемо більш реальні варіанти працевлаштування.

Найчастіше можна зустріти такі пропозиції вакансій:

· Працівники на будівництво: муляр, плиточники, будівельники;

· Фахівці на заводи;

· Фахівці з вирощування овочів, а також робота в теплицях

Такі вакансії більше переважні для чоловіків, але для дівчат можна підшукати роботу на тому ж підприємстві.

Зверніть увагу на сезонні роботи. Туди неважко потрапити, і беруть на короткий термін. До сезонних відносять такі види робіт:

· Збір ягід, овочів і фруктів;
· Обрізка фруктових дерев;
· Прополка полів

SeasonWork пропонує Вам ознайомитися з такими вакансіями:

· Сборщик ягод в Фінляндії;
· Збирачі полуниці та овочів в Фінляндії;
· Сборщик клубники в Німеччині;
· Практикант на фермі в Швейцарії.

Детальніше з умовами роботи Ви можете ознайомитися, перейшовши за посиланням. Ми організовуємо загальний виїзд, маємо прямі угоди з роботодавцями, у нас є великий досвід роботи з іноземними підприємствами. Протягом усього робочого періоду ми здійснюємо онлайн-підтримку нашим клієнтам.
Зв’яжіться з нами, ми надамо Вам консультацію і забронюємо місце!