Робота за кордоном без досвіду на перший погляд може здатися чимось недосяжним. Переживання, що у Вас щось не вийде, чи не виправдаєте очікувань або Вас відправлять додому – все це створює непотрібний шум в голові. Всі були недосвідченими на початку своєї діяльності. Основою роль відіграє саме Ваше бажання. Якщо Ви читаєте цей текст – значить зробили перший крок назустріч до закордонних заробітках.

Тут ми розповімо, які вакансії Вам підійдуть, якщо немає досвіду роботи в Європі. Також надамо допомогу в працевлаштуванні за кордоном, якщо Ви зв’яжіться з нами.

Ймовірно, при вираженні «заробітки українців в Європі» в асоціаціях спливають плантації з урожаєм. Дійсно, саме туди в першу чергу їдуть наші хлопці. Давайте розглянемо, куди можна поїхати працювати вже найближчим часом.

Студенти будь-якого фаху без знання мови можуть відправитися на збір полуниці в Німеччину. Є одна умова – студент повинен бути старше 3-го курсу. Оплата за збір полуниці відрядна: 2,6 – 2,7 € за 5 кг. Оплата за інші види с / г робіт – 9,2 € / год. Податок становить 5%. Тривалість програми: 3 місяці з початку червня. Буде надано проживання по 2-4-6 людини в кімнаті, вартість якого 5 € / день. Харчування за свій рахунок.

Участь в програмі 370 у.о. Як бонус, після завершення програми на зворотному шляху можлива екскурсія по містах Німеччини або Нідерландів.

Другий варіант – робота помічником по збору врожаю на фермі в Швейцарії. Вас будуть навчати у вищому і середньому навчальних закладах сільськогосподарського профілю. Щоб взяти участь в програмі, потрібно врахувати наступне:

  • вік від 18 до 30 років,
  • водійське посвідчення і наявність водійського стажу,
  • знання німецької мови.

Більшість підприємств має змішаний характер господарства: утримання тварин, рослинництво, овочівництво, плодівництво.

В основному робочий тиждень триває 55 годин в тиждень. Обідня перерва і відпочинок в рахунок не йдуть. В основному, практикантам надається окрема кімната із загальною ванною кімнатою.

Третій варіант – збір ягід в Фінляндії. На збір малини, полуниці лісової чорниці на сезон запрошуються жінки, чоловіки, сімейні пари. Оплата за збір полуниці відрядна – 3,15 € за кошик 3,3 кг, малина та інші види с / г робіт – 9,14 € / год, ЧЕРНИКА- 4 € / кг. Податок становить 6,53%. Проживання в будиночках по 6-8 чоловік. За проживання та харчування в комплексі Ви будете платити 150 € / міс.

Вартість програми становить:

  • 2700 грн – при подачі документів,
  • 200 у.е. – перед оформленням сертифіката сезонного робітника в міграційній службі Фінляндії,
  • 100 у.е. – вартість сертифіката сезонного робітника.

Зверніть увагу, з собою необхідно взяти робочий одяг, щоб Вам не довелося її шукати за місцем прибуття.

Робота за кордоном без освіти має свої пріоритети: Ви відвідаєте іншу країну і заробите там грошей, заведете нові знайомства, дізнаєтеся європейський менталітет. У будь-якому випадку варто спробувати такий вид заробітку. Вас всьому навчать, а ми Вам об’янім, як туди потрапити. Для цього зв’яжіться з нами будь-яким зручним способом.