З 2014 року українські студенти стали отримувати диплом європейського зразка. Він підвищує конкурентоспроможність випускника як на внутрішньому, так і на зовнішньому ринку праці. Тому чимало студентів, хто скористався цією можливістю, поїхали працювати за кордон.

Розберемося, які вакансії користуються попитом серед українських емігрантів:

IT-фахівці. Ця професія затребувана в усьому світі. Українські фахівці вже зарекомендували себе в цій сфері, тому справжнім знавцям комп’ютерних технологій влаштуватися на роботу не складе труднощів. До того ж іноземні роботодавці готові оплатити візу, переліт і навіть забезпечити житлом і харчуванням вашу сім’ю. В цьому суть безкоштовних вакансій, що вам не потрібно робити початковий внесок, щоб працевлаштуватися за кордоном. Місячна зарплата айтішника починається від $1000 і може досягати $10 000.

Будівельники. Робітники з країн СНД особливо цінуються серед зарубіжних роботодавців. Це обумовлено тим, що якісних будівельників можна винагороджувати більш низькою зарплатою, ніж своїх співгромадян. Але свою високу кваліфікацію треба буде ще довести. Для цього потрібно мати три роки досвіду роботи на аналогічній посаді і знання іноземної мови.

Інженери. Хто любить працювати з технікою і має в цій сфері вищу освіту, безумовно зможе знайти роботу за кордоном. Зарубіжні роботодавці не тільки забезпечать фахівця переїздом, проживанням та харчуванням, а й зарплатою не скривдять. А зарплата немаленька – від $1000 до 3-4 тис $/міс. Ось такі вони безплатні вакансії.

Лікарі. Робота лікарем актуальна в усі часи і в будь-якій країні. Але так чи цінуються у нас лікарі, як в зарубіжних країнах? Єдина заковика полягає в тому, що Вам потрібно буде скласти іспит на знання місцевої мови. Але якщо у Вас великі амбіції і Ви визначилися в якій країні хочете працювати лікарем, не зволікайте. Зарплати медичних працівників починаються від $700. У сусідній Польщі, наприклад, готові платити від $3000. А в США оплата праці сягає позначки 15-20 тис. $/міс.

Комусь по душі залишатися жити на Батьківщині, але періодично їздити заробляти за кордон. В такому випадку українці вибирають сезонну роботу на плантаціях. І тут наші співгромадяни себе добре проявили.

Свіжі вакансії для сезонних працівників Ви можете подивитися на нашому сайті SeasonWork. Запис на літо 2021 вже розпочався.