Робота за кордоном – це не тільки заробіток, а ще емоції і відпочинок. Познайомитися з іншою культурою, поспілкуватися з людьми, «підтягнути» мову буде приємним бонусом при поїздці в Європу з метою заробити грошей. Робота за кордоном на фермі зазвичай буває сезонної і передбачає збір ягід.

Оплата праці

Залежить від країни, в якій Ви збираєтеся працювати. Наприклад, у Фінляндії:
– полуниця 3,15 € за кошик 3,3 кг;
– чорниця 4 € / кг;
– малина та інші види с / г робіт: 9,14 € / год.

На роботу до Фінляндії можуть поїхати сезонниех працівники, це чоловіки, жінки і сімейні пари.

У Німеччині теж оплата відрядна і становить:
– полуниця 2,6-2,7 € за 5 кг;
– інші види с / г робіт 9,2 € / год.

Наша програма з працевлаштування в Німеччині передбачає набір студентів старше 18 років невипускних курсів (необхідна довідка з навчального закладу).

У будь-якої роботи є переваги і недоліки. Тому перш, ніж прийняти рішення відправлятися в іншу країну на заробітки, потрібно зрозуміти, що Вас мотивує і передбачити всі нюанси.

Плюси і мінуси роботи за кордоном:

+ Гроші. В Європі цінують людську працю, тому хорошу роботу оплачують по достоїнству.

+ Культура. Якщо людина приїхала в країну з великим туристичним потенціалом, він може в вихідний день відвідати пам’ятки.

+ Природа. Багато мальовничих пейзажів є в Європі, тому обов’язково варто відвідати такі місця.

+ Менталітет. Ви дізнаєтеся ближче манеру спілкування, гостинність, любов до всього якісного, почуття гумору європейців.

Ставлення. Спочатку до Вас, як до людини приїжджому, будуть ставитися до пересторогою.

Мовний бар’єр. Хоч на плантаціях Ваш рівень іноземної мови ніхто не буде перевіряти, але в будь-якому випадку Вам доведеться спілкуватися на місцевій мові: в магазині, на вулиці, при відвідуванні пам’яток.

Ціни. Спочатку вартість продуктів Вас неприємно здивує в порівнянні з нашими. Але коли Вам будуть видавати зарплату, вже стане простіше прораховувати витрати.

Якщо Ви визначилися, що хочете цього літа вирушити на заробітки в Європу, зателефонуйте нам і скажіть: «Шукаю роботу на фермі», і ми відразу ж підберемо варіанти, виходячи з Ваших побажань. Чекаємо Вашого дзвінка.