Прагнення пізнати щось нове закладено в людській сутності. Спочатку ми вчимося ходити, потім взаємодіяти з соціумом, а після використовувати свої навички, щоб заробити гроші. На жаль, наші навички не так високо оцінюють в Україні в порівнянні із західними країнами. Тому українці їдуть заробляти до країн Європи, адже риба шукає де глибше, а людина – де краще.

Робота за кордоном для жінок пропонується досить часто. Тут важливо ретельно підійти до питання працевлаштування, щоб не потрапити до рук шахраїв.

Зазвичай за кордоном для жінок пропонують вакансії покоївки, доглядальниці, посудомийки або сезонні роботи. Велику роль відіграє знання іноземної мови. Якщо Ви нею володієте, для Вас буде відкрито більше дверей, якщо ні – завжди є можливість її вивчити.

Є 3 способи пошуку роботи за кордоном:

  1. Самостійний пошук в інтернеті. Це найпоширеніший варіант. Досить забити в пошуковик ключові слова, наприклад «шукаю роботу за кордоном для жінок». Вам висвітиться багато оголошень з пропозиціями. Не забудьте розмістити своє резюме, щоб Вас знаходили роботодавці. Але не ведіться на занадто привабливі пропозиції. Шахраї не дрімають.
  2. Через знайомих. Сарафанне радіо – кращий варіант. Знайомі через власний досвід розкажуть Вам всі нюанси і Ви будете знати що очікувати.
  3. Звернутися до фірми. Знайти фірму, яка допоможе з працевлаштуванням зараз не складно. Поки є попит – буде і пропозиція. Фірма вирішить за Вас багато питань, на розгляд яких Вам довелося б затратити чимало часу. Але не забувайте про шахраїв. Важливо переконатися, що фірма не кине Вас напризволяще. Звертайте увагу на відгуки, ввічливість і роботу співробітників. Якщо в чомусь засумнівалися – перепитайте. Наша компанія SeasonWork дорожить своєю репутацією. Ми завжди на зв’язку, як з нашими потенційними клієнтами, так і з людьми, які вже працюють за кордоном.

Багато вихідців з країн СНД трудяться в Європі і Америці нелегально і часто це сходить з рук. Справа в тому, що іноземці не витісняють з робочих місць місцеве населення, а навпаки – приносять користь. Проте, ми категорично не рекомендуємо працювати нелегально, адже Ви можете отримати великий штраф та заборону в’їзду до Європейського Союзу на 5-10 років. Деякі країни помякшили візові правила для українців, що планують працювати на сезонних або інших роботах строком до трьох місяців (Польща, Фінляндія). Робота по біометрії без оформлення робочої візи у Фінляндії вважається легальною, якщо Ви працюєте в сфері сільського господарства до 90 днів та оформили сертифікат сезонного працівника у Імміграційній службі Фінляндії.

Робота за кордоном для жінок 55 років – це реальне і здійсненне рішення. Зверніться в SeasonWork і ми допоможемо Вам з працевлаштуванням.

Наші контакти.