Студентство – період, коли вільного часу також багато, як і амбіцій. На літо студенти намагаються знайти підробіток, адже хочеться бути більш незалежним від батьків і мати фінансову подушку.

Багато відправляються за кордон, щоб поєднати приємне з корисним – відвідати іншу країну і заробити. Для тих, хто подумує надалі емігрувати за кордон, сезонна робота буде відмінним способом збільшити свої шанси на переїзд. Ви вже будете мати уявлення як отримати робочу візу, яким чином будується робоча система і зарекомендуєте себе як працівника.

Найзручніший спосіб для студентів відправитися на роботу за кордон – взяти участь в студентській програмі. Їх чимало на просторах інтернету, досить вибрати відповідно до своїх критеріїв.

SeasonWork пропонує взяти участь в роботі на фермі в Швейцарії. Вам буде надано можливість пройти стажування, якщо Ви навчаєтеся у вищому або середньому навчальному закладі сільськогосподарського профілю. Більшість підприємств має змішаний характер підприємства. Це означає утримання тварин, рослинництво і/або овочівництво і, відповідно, плодівництво. Ідеальний вік для цієї праці 20-25 років. Бажано володіти німецькою мовою, тому що Ви будете проживати в сім’ї швейцарських фермерів, яким і будете допомагати в господарстві.

Ще ми пропонуємо студентам відправитися на сезонну роботу по збору полуниці в Німеччину. У цьому випадку знання іноземної мови необов’язкове, а проживання буде надано в кімнаті по 2-4-6 чоловік. Оплата за збір врожаю відрядна: полуниця 2,6-2,7 € за 5 кг; інші види с/г робіт – 9,2 €/год. Тривалість програми – з початку червня 2021 на 3 місяці.

Потрібні документи:

  • біометричний закордонний паспорт;
  • громадянський паспорт;
  • ідентифікаційний код;
  • довідка від деканату про статус студента;
  • три фотографії паспортного формату;
  • договір про надання інформаційних послуг;
  • страховка на в’їзд в ЄС;
  • угода на обробку персональних даних

Студентам не важко знайти роботу за кордоном. Головне мати бажання і відповідально підійти до вибору працевлаштування. Зв’яжіться з нашим агентством SeasonWork за номером телефону або заповніть форму на сайті. Ми допоможемо Вам визначитися з вакансією, оформити документи і відповісти на всі питання. Чекаємо на Вас!