Робота в Фінляндії для українців може здатися чимось невообразівим. Далеко на Півночі біля країн Скандинавії зі своєю культурою і звичаями розташувалася Фінляндія. Здавалося б, холодний клімат, повільність місцевих жителів і ідеальний порядок у всьому так чуже нам. Але там цінується чисте повітря, усамітнення і відповідальність за результат.

Фірма SeasonWork надає Вам можливість познайомитися ближче з фінськими традиціями і заробити грошей. Ми пропонуємо Вам відправитися на заробітки в якості сезонних працівників на збір ягід. Вартість збирання полуниці становить 3,15 € за кошик 3,3 кг; малини та інших видів с / г робіт – 9,14 € / год; чорниці – 4 € / кг. Податок становить 6,53%.

Що відносно вартості програми, Вам потрібно буде заплатити 2700 грн при подачі документів, 200 у.о. – перед оформленням сертифіката сезонного працівника в міграційній службі Фінляндії, 100 у.о. – вартість самого сертифіката. Вартість проїзду 110 € + паром.

Робота на фермі у Фінляндії:
– наявність біометричного паспорта;
– хороше фізичне і психічне здоров’я;
– спрямованість на результат;
– відсутність шкідливих звичок (пияцтво, куріння);
– володіння англійською на мінімальному рівні буде перевагою

Вам буде надано проживання в будиночках по 6-8 чоловік, стілальная машина, постільна білизна, посуд і миючі засоби. Оплата за проживання становитиме 150 € / міс.

Під час роботи на полі Вам буде надано транспорт. Страховку оплачує роботодавець.
Робота в Фінляндії без знання мови цілком допустима. Вам необов’язково підтримувати діалог з фінами, до того ж вони не такі любителі соціальної комунікації, як українці. Але якщо Ви будете мінімально знати англійську мову, це допоможе Вам уникнути труднощів.
Звертайтеся до нас, якщо Ви вирішили їхати на заробітки до Фінляндії. Набір групи вже відкритий.