Робота на фермі з проживанням для студентів зручна тим, що Вам не потрібно буде самостійно займатися пошуком житла в іншій країні, а також Ви будете завжди нагодовані. Швейцарська сім’я, в якій Ви будете жити, готуватиме сніданок, обід і вечерю, надаючи порцію і Вам.

А тепер розберемося детальніше. Давайте уявимо, Ви зібралися їхати на підробіток в Швейцарію. Переїжджаючи в інше місто або країну, завжди потрібно піклуватися про проживання і способах оплати за це проживання і, відповідно, роботі. Пошуками необхідно займатися паралельно. Погодьтеся, для економії часу, краще делегувати ці зобов’язання особам, які займаються цим професійно. Компанія Season Work допоможе Вам з пошуком роботи з проживанням в швейцарській родині.

Робота Швейцарія. Сільськогосподарське підприємство приблизною площею 20 га займається розведенням тварин, рослинництвом, овочівництва та плодівництва.
Помічнику зі збору врожаю повинно бути від 18 до 30 років. А також він повинен бути студентом вищого або середнього навчального закладу сільськогосподарського профілю з можливістю проходження практики.

Довідка: Швейцарія поділена на 26 кантонів, в кожному з яких діють свої правила згідно з робочим угодою: робочий час, вихідні, страховка, податки і т.д. У більшості кантонів тривалість робочого часу становить 55 годин / тиждень. У Вас може бути 1 або 1,5 вихідних дня, які регулюються через договір з роботодавцем.
Відпустка надається на 4 тижні на рік (для осіб молодше 20-ти – 5 тижнів). У цей період заборонено працювати на інших підприємствах.
Страховка від нещасного випадку дейсвующій під час роботи і у вільний від неї час, і покриває 100% витрат: на лікаря, госпіталізацію, медикаменти та інші витрати.

Проживання. Практиканту видається окрема кімната, яка вважається його особистим простором. Ванна кімната вважається спільною.
Практиканти, які розміщуються на великих овочевих або плодових фермах, проживають в сусідньому будинку і самостійно дбають про своє харчування.

Користування Інтернетом може бути обмежено за часом, і оплата за нього може бути з Вас знята. Ці питання необхідно уточнювати у господарів. Інтернет-з’єднання через мобільний зв’язок може бути слабкою через географічне розташування ферм.
Найчастіше куріння заборонено. Якщо практикант курить, про це слід заявити в реєстраційній формі.

Робота для студентів на приватній фермі в Швейцарії – це відповідальний крок, зробити який буде легко з компанією Season Work. Якщо залишилися питання, напишіть нам на пошту (вставити імейл) або зателефонуйте (вставити номер тел.), І ми обов’язково зв’яжемося з Вами.