Робота для дівчат за кордоном приваблює не тільки високим заробітком, а й можливістю познайомитися з іншою культурою. За статистикою в країни Європейського Союзу на заробітки зазвичай відправляються чоловіки. У цій статті ми розглянемо варіанти роботи за кордоном для дівчат.

Коли говорять про працевлаштування за кордоном, перше, що спливає на розум – це робота на грядках. І дійсно, це найпоширеніша діяльність, якій заробляють українці. Давайте розглянемо нюанси по збору врожаю і оцінимо реальні можливості заробітку хороших грошей.

Збір полуниці в Німеччині призначений для студентів на період літніх канікул. Помічник по збору врожаю в середньому заробляє в день від 70 € (приблизно 130 кг збору). Не варто забувати про податок, який становить 5%. Також оформляється страховка 20 € / міс. Надається проживання в кімнаті від 2-х до 6-ти осіб вартістю 5 € / день. Харчування за свій рахунок. Окремо оплачується участь в цій програмі, в яке входить подача документів та отримання контракту.

Збір ягід у Фінляндії пропонує сезонну роботу для дівчат. Оплата залежить від кількості зібраного врожаю і від ягід, які збираєте. Праця за зібрану полуницю і чорницю оцінюється в кілограмах, а за малину та інші види с / г робіт оплата відбувається по годинах. Податок становить 6,53%. Страховку оплачує роботодавець. За 150 € / міс вас поселять в будиночках по 6-8 чоловік. Харчування входить в оплату за проживання. Вартість програми і проїзд потенційний працівник оплачує самостійно.

У Швейцарії дівчат чекає різноманітність сільськогосподарської праці: овочівництво, виноградарство, вирощування квітів, конярство. Є можливість займатися продажем продукції з ферми на ринку. Середня тривалість роботи становить 55 годин на тиждень. Потрібно буде пройти обов’язкову програму на підвищення кваліфікації, яка складається з вступного семінару та практики тривалістю 4 дні. Практиканта селять в окремій кімнаті.

Куди б Ви не вирішили поїхати працювати, не забудьте взяти з собою робочий одяг або купіть по приїзду.
Робота за кордоном вимагає ефективності та відповідної оплати. Для уточнення організаційних питань зв’яжіться з нами і ми допоможемо Вам з вибором майбутнього робочого подорожі.