Про роботу за кордоном не замислювався тільки ледачий. В Європі розвинена економіка, туди їздять наші співгромадяни, та й зарплату надійніше отримувати в у.о. До того ж, подібний досвід є додатковим плюсом до працевлаштування.

Для того, щоб знайти роботу за кордоном, необхідно:

  1. Вибрати сферу діяльності. Простіше шукати роботу, маючи певну мету. Зважте всі «за» і «проти» своєї вакансії і вирушайте на пошуки.
  2. Скласти резюме. Коли визначилися зі сферою діяльності, саме час заявити про це. Раптом Ви саме та людина, яку вже шукають роботодавці?
  3. Оформити документи. Їх повний список варіюється в залежності від обраної країни.
  4. Знання мови обраної країни. Звичайно, крім англійської, бажано володіти мовою країни, в яку Ви збираєтеся поїхати. Але є ряд вакансій, при працевлаштуванні на які знання іноземних мов не є необхідним. (Збір ягід у Фінляндії, Збір полуниці + овочів на фермі у Фінляндії)
  5. Звернутися в SeasonWork. Ми проконсультуємо Вас і допоможемо з вибором вакансії.

А тепер розглянемо варіанти роботи за кордоном:

  • Волонтерство / соціальний рік. Багато студентів з України користуються цією можливістю. Якщо у нас ця сфера тільки починає розвиватися, то за кордоном є величезний потенціал розвитку в цій сфері. Здійснюючи волонтерську діяльність, Ви отримуєте житло, їжу, інтернет, а в деяких випадках і безкоштовний квиток. Працювати потрібно 3-6 годин 5 днів на тиждень. Решту часу ви присвячуєте себе.
  • Робота на сезон. Тут головна перевага – відсутність жорстких вимог по мові і наявності дипломів про вищу освіту у кандидата. Ви приїжджаєте на ферму, виконуєте свої обов’язки і отримуєте винагороду. Часто сезонні роботи тривають до 3 місяців і полягають у збиранні врожаю або інших видах с / г діяльності.
  • Свій бізнес. Перш ніж піти на такий серйозний крок, слід обзавестися потенційними клієнтами за кордоном, вивчити ринок і скласти бізнес-план.
  • Робота руками і викладання в спортивних секціях. Якщо Ви володієте будь-яким навиком, у Вас є всі шанси для його подальшого розвитку за кордоном. Танці, хенд-мейд, масаж, косметологічні послуги допоможуть Вам принести хороший дохід за кордоном.

Тепер коли ми розглянули основні нюанси пошуку роботи за кордоном, можете визначатися з діяльністю і вибирати країну для працевлаштування. А якщо Ви не знаєте в якій сфері працювати, але Вам дуже хочеться відправитися працювати за кордон, зверніться до нас в SeasonWork, щоб в якості знайомства з іншою країною поїхати на сезонну роботу.

+38 (098) 082 45 01