Ринок Швейцарії настільки вузький і конкурентний, що іноді корінні швейцарці не можуть знайти собі нормальну роботу, яка відповідає їх вимогам і професійним навичкам. Тому для приїжджих знайти роботу буде набагато складніше, але все можливо. Якщо Ви іноземець, але у Вас конкурентна професія, тобто величезний шанс влаштуватися на роботу.

Нижче наведемо список висококваліфікованих професій:

1. Аудитори, бухгалтери;
2. Держслужбовці;
3. Медперсонал, фармацевти;
4. Менеджери середньої ланки;
5. Податкові консультанти;
6. Програмісти;
7. Керівники проектів;
8. Будівельники на керівній посаді;
9. Технічні фахівці;
10. Вчителі, викладачі

Але для працевлаштування в Швейцарії Вам необхідно знання іноземної мови: німецьку чи французьку. Це залежить від того, в якій кантон Ви потрапите. Якщо Ви знаєте тільки англійську мову, то можна влаштуватися в сферу послуг – готельний бізнес, туризм. Але в цих областях зазвичай висока конкуренція.

У Швейцарії є ієрархія працевлаштування. В першу чергу беруть на роботу шведів. Якщо серед місцевих не знаходять фахівців, то шукають працівників із країн Євросоюзу. І тільки потім шукають людей з третіх країн.

Але є інший спосіб знайти роботу в Швейцарії. Якщо Ваш вік від 18 до 30 років, Ви можете вступити до вищого або середній навчальний заклад сільськогосподарської спрямованості і проходити практику помічником по збору врожаю. Вам необхідно знання німецької мови і водійське посвідчення.

Головний сільськогосподарський сезон триває з квітня по серпень. В основному підприємства ведуть змішану діяльність: утримання тварин, рослинництво і / або овочівництво і, відповідно, плодівництво. Детальніше про роботу помічником по збору врожаю можна ознайомитися тут.

Якщо Ви вже вирішили поїхати на заробітки в Швейцарії або у Вас залишилися нерозкриті питання, звертайтеся до нас за вказаним номером.